PREZENTOVÁNÍ JE HRA ANEB 6 KROKŮ

K NEJLEPŠÍ PREZENTACI

Získejte ZDARMA eBook, díky

kterému zaujmete své

publikum

V eBooku si:

projdeme 6 nejčastějších prezentačních chyb,

ukážeme 6 modelových situací,

ukážeme 6 důvodů, proč se prezentačním chybám vyhnout.

Prezentování je hra aneb 6 kroků k nejlepší prezentaci vám pomůže nejen identifikovat základní chyby, ale zároveň jim i předcházet. Na závěr vás čeká bonus, díky kterému se vám bude prezentovat ještě lépe!

Tak přesně o tom je eBook zdarma.

Zadejte níže do formuláře své jméno a email a získejte zdarma eBook Prezentování je hra aneb 6 kroků k nejlepší prezentaci.

FORMULÁŘ NA STAŽENÍ EBOOKU ZDARMA A POD NÍM TLAČÍTKO FB A TWITTER, GOOGLE +

 
E-book od Míhy som si stiahla skôr zo zvedavosti. Sama pôsobím ako lektorka už 7 rokov a chcela som vedieť, ktorých 6 krokov považuje Míha za top. Súhlasím s ňou do poslednej bodky a e-book odporúčam každému, kto sa pripravuje na prezentovanie alebo chce svoje schopnosti ešte vyšperkovať. Prezentovanie naozaj nemusí byť len nutná povinnosť, ale aj zábava ? Čitateľ tu nájde všetky najdôležitejšie body k príprave pekne spolu a netreba viac hľadať dalšie zdroje a inšpiráciu inde na internete. Štýl, akým je e-book napísaný, je nielen poučný, ale aj vtipný, čo je jeho veľkou pridanou hodnotou. Aj tým sa odlišuje od ostatných bežne dostupných návodov. A výzva v závere e-booku je jednoducho TOP!

Zuzana Pogranoválektorka kurzů Excel, Word a Power Point, Zuzana-Pogranova

Skvělý text který vychází z čiré zkušenosti a talentu. Díky moc, Míšo. Umíš pobavit i stručně vystihnout podstatu sdělení bez zbytečné omáčky kolem. Běžně články proběhnu očima a přeskakuju všechno obecné. Tady přeskakovat nejde. Sice jsem to zkusila, ale pokorně jsem se vrátila zpátky s obavou, že mi utekl nějaký vtípek nebo informace.

Hana Hrdinováexpertka Feng Shui, Hana-Hrdinová

Dobrý den, Váš e-book zdarma je plný užitečných rad. Moc děkuji. Nejsem zrovna profesí člověk, který by využil prezentace, ale získala jsem řadu rad, jak se chovat, jak stylizovat plakát, apod.

Jarmilaklientka