ZBAVTE SE STRACHU                     Z MLUVENÍ NA VEŘEJNOSTI

A ZAČNĚTE SI SVÉ PREZENTACE UŽÍVAT!

Prezentace, komunikace

Vzbuzuje ve vás slovo „prezentace“ odpor? Vyvolává ve vás představa, že budete prezentovat před lidmi, stísněný pocit? Vyhýbáte se prezentování? Bojíte se mluvit na veřejnosti?

SCHOPNOST MLUVENÍ NA VEŘEJNOSTI JE ALFOU OMEGOU ÚSPĚCHU

Možná že už jste absolvovali kurz prezentačních a komunikačních dovedností. Možná jste absolventi hned několika takových kurzů. Investovali jste do nich spoustu peněz, ale výsledky stále nepřichází.

Možná jste se už smířili s tím, že se strachu z mluvení na veřejnosti nikdy nezbavíte.

Co kdybych vám řekla, že pro vás mám řešení?

Jaké by to bylo představit si, že se svého strachu můžete navždy zbavit? Co kdyby existoval návod na to, jak si začít prezentování užívat?

Já sama jsem tomu kdysi nevěřila. Myslela jsem si, že svůj strach nikdy nedokážu porazit.

Udělala bych raději 150 angličáků, než abych prezentovala 10 lidem referát. Třásly se mi ruce, potila jsem se a cítila začínající žaludeční neurózu jen při představě, že budu muset mluvit na veřejnosti.

Dnes prezentuji s chutí a lehkostí.

Prezentace

Podařilo se mi zvítězit nad strachem a věčnými obavami. 

Dnes jsou pro mě prezentace radostí. MOHOU BÝT I PRO VÁS. 

Kdysi ve mně prezentování probouzelo hrůzu

Už na základní škole jsem prezentování nenáviděla. Vzpomínám si na svoje pocity, jakoby to bylo včera. Třesou se mi ruce, rychle mrkám. Divoce mi buší srdce. Cítím, jak se mi potí dlaně. Fuj. Už abych to měla za sebou.

Na vysoké škole to nebylo o moc lepší.

Nervózně přecházím po školní chodbě Karlovy univerzity. Sem a tam. Žaludek mám sevřený do velikosti rozinky. Mokré ruce se mi třesou, jako bych trpěla pokročilým stadiem Parkinsonovy choroby.

Nedokážu se uklidnit. Za pár minut mám prezentovat. Už zase. Ahoj, Strachu!

Byla jsem přesvědčená, že to jiné nebude.

Postupně jsem se vzdávala. Trpěla jsem, kdykoliv jsem měla veřejně promluvit. Těšila jsem se, že až dodělám vysokou, už nikdy prezentovat nebudu a svému strachu uteču.

Jenomže pak jsem nastoupila do práce…

…kde jsem samozřejmě prezentacím neunikla. Moje iluze, že svému strachu uteču, se rozplynula jako pára nad hrncem.

Ukázalo se, že mě moje neschopnost souvisle promluvit na veřejnosti brzdí víc, než jsem myslela. Cítila jsem, že můj strach je obrovským handicapem. Nedosahovala jsem takových výsledků, jakých jsem mohla. A to jenom proto, že jsem neuměla prezentovat.

Moje neschopnost prezentovat mě samozřejmě pěkně štvala. Cítila jsem, že s tím musím něco udělat. Ale jak?

Takhle to dál nepůjde! Uvědomila jsem si jednu věc:

POKUD TO CHCI V ŽIVOTĚ NĚKAM DOTÁHNOUT, MUSÍM SE SVÉMU STRACHU POSTAVIT. 

A to byl ten moment. Bod zlomu. 

Jestli chcete v životě uspět, musíte ovládat umění prezentací.

Prezentacím se nejde vyhnout. Nepotřebujete je jen ve škole, ale i v práci. Prezentujete pořád. Obzvlášť pokud se pohybujete v oblasti obchodu. Každý obchodník prezentuje. Ať už online nebo offline, na schůzce, při webinářích nebo online vysíláních.

Zakousla jsem se a začala na sobě tvrdě makat. To by v tom byl čert, abych tohle nedokázala změnit!

Dnes je ze mě zdravě sebevědomý řečník. Jsem profesionální školitelka a prezentuji prakticky každý týden.

Prezentace, komunikace

Své know-how teď ráda předám i vám

Mám za sebou řadu rétorických kurzů, kurzů o komunikačních a prezentačních dovednostech, kurzů asertivity a efektivní komunikace. Přečetla jsem stovky knih o komunikaci, strachu z mluvení na veřejnosti a o prezentacích. Mám za sebou tisíce odprezentovaných hodin.

Dosud mi žádný kurz ani kniha nedokázaly odpovědět na to nejdůležitější: jak se zbavit strachu z mluvení na veřejnosti?

Mnoho let jsem se snažila přijít na to, jak svůj strach překonat. Metodou pokus-omyl se mi nakonec podařilo najít recept, jak se zbavit strachu z mluvení na veřejnosti.

Znám způsoby, jak se efektivně zbavit nežádoucího strachu z mluvení na veřejnosti.

Tyto způsoby jsem pro vás sepsala do 107 stran eBooku s názvem JAK SE ZBAVIT STRACHU Z MLUVENÍ NA VEŘEJNOSTI!

Co získáte?

Znám efektivní způsoby, jak se zbavit strachu z mluvení na veřejnosti, a

pomohu i vám, abyste se stali zdravě sebevědomými speakery, kteří si

svá vystoupení užívají.

V eBOOKU NAJDETE:

N

Identifikace bloků z mluvení na veřejnosti

Aneb co děsí většinu lidí v oblasti mluvení na veřejnosti nejvíce a co s tím.

N

Školní prezentace

Tipy a triky k úspěšné školní prezentaci.

N

Pracovní prezentace

Tipy a triky k úspěšné pracovní prezentaci.

N

Příprava na prezentaci: téma a atraktivita

Aneb jak správně pracovat se svým tématem a udělat jej zajímavé i pro posluchače.

N

Osobní příprava na prezentaci

Aneb co udělat pro to, abyste si svou prezentaci užili.

N

Technická příprava prezentace

Jednoduchá struktura, která vám zachrání život.

N

Příprava času a prostoru

Jak vyzrát nad ošemetnými maličkostmi jako je prezentační místnost a správné načasování.

N

17 strachobijců

Strachobijci jsou techniky, které vám pomohou dodat sebedůvěru a zahnat nežádoucí strach z mluvení na veřejnosti.

N

14 prezošů

Prezoši jsou techniky, které vaši prezentaci udělají naprosto neodolatelnou!

Lidé, kteří už eBook četli, o něm napsali…

Míšin eBook je nadupaný informacemi, jak připravit perfektní prezentaci, která zaujme, a vy zaručeně sklidíte úspěch, ať už ve škole nebo v práci. Zábavně podanou formou vás provede od tréninku mluveného projevu, nachystání slidů, prezentační místnosti, přes komunikaci s publikem až po práci se svojí psychikou, abyste se před lidmi neklepali trémou a prezentovali se sebedůvěrou. Na konci každé kapitoly oceňuji užitečné tipy, které vycházejí z autorčiných zkušeností. Z textu je cítit, že se Míša v této problematice opravdu dobře orientuje. Také se mi moc líbí ukázková videa a audionahrávky, které ukazují na chyby, které většina lidí při mluveném projevu dělá, nebo jak by měl naopak výstup vypadat. Tento eBook rozhodně předčil moje očekávání a doporučuji ho všem, kteří se bojí mluvit před lidmi a chtějí na sobě zapracovat. Spolu s Míšou to dokážete, protože Míha je bůh! ?

Monika Ševčíková

expertka na rostlinnou stravu a přírodní jídlo, www.monikasevcikova.cz

Ahoj Míšo, vyčerpávající eBook, tolik informací bych nenašla v deseti knihách dohromady. Prezentujte s lehkostí, i když je sebedůvěra dlouho na dovolené – řeší to asi většina z nás, ale tvé úžasné praktické rady utnou tipec těmto pochybám. Tvá svatá trojice – vytisknu si ji a před prezentací se na ni usměji a každá další prezentace bude lepší a lepší. Jak opakuješ, učený z nebe nespadl a já dodávám: chybami se člověk učí. Moc se mi líbil důraz na prezentaci, pokud se dobře připravíš, tak kdyby se stalo cokoli vždy budeš vědět více, než ostatní. Zaujmout je nesmírně důležité, jinak nikdo neposlouchá, intonace hlasu a občas vtip je super doplněk ? Jednoduše tleskám, tleskám, tleskám a těším se na tvá další díla.

Dáda Frenclová

Učím lidi, jak si vydělávat dostatek peněz, www.dadafrenclova.cz

Děkuji Míšo za tento eBook. Pomohl mi dodat sebevědomí a uvědomit si, ŽE VLASTNĚ NENÍ DUVOD SE BÁT… Někdy si některé věci hodně v sobě nafoukneme. Po přečtení tvého eBooku jsem si uvědomila, že je to vlastně blbost. ? Je to skvěle rozebrané do detailů a myslím, že už tím si to člověk hodně srovná v hlavě, připraví se a pak už je stres minimální. Doporučuji všem, kdo mají prezentaci jako svou noční můru. ? Tato kniha vás detailně provede od příprav až po prezentaci samotnou. Navíc je tam ještě spousta „fíglů“ jak eliminovat strach z prezentace. Jsem nadšená! Ještě jednou děkuji!

Lenka Bicencová

www.lenkabicencova.cz a www.magicflowers.cz

Tento eBook je neuvěřitelně čtivý, napsaný velmi přátelským a vtipným stylem, plný příkladů a obrázků, díky kterým jsem hned pochopila, co mi chce Míša sdělit. Je to opravdu silný koncentrát jejích znalostí a zkušeností z oboru prezentování. A bonus Poslední záchrana je geniální. „Coby kdyby“ byla vždy mým strašákem a už při jeho čtení jsem se cítila mnohem klidnější a připravenější. Po dočtení mě napadla jediná myšlenka – kdybych ho tak četla v době svých studií, kolik stresu jsem si mohla ušetřit! Doporučuju na 100% především těm, kteří prezentují ve škole nebo v práci, ale i těm, kteří se jako já bojí otevřít pusu před skupinkou složenou z více než 2 cizích lidí. Najdete tu spoustu tipů, které vám opravdu usnadní život ?

Lenka Bělašková

Učení slovíček jinak!, www.5slovicekdenne.cz

Wow! Po přečtení eBooku Jak se zbavit strachu s mluvení na veřejnosti můžu začít prezentovat jako profík. Míšo, tvé texty se čtou samy, jsou zábavné a hlavně plné důležitých informací. Líbí se mi, že mám teď vše na jednom místě a díky tvému eBooku už vím jak se poprat se strachem a také jak připravit skvělou prezentaci a techniky pro posílení sebedůvěry mi teď budou pomáhat každý den. Dostala jsem víc, než jsem čekala. Tento eBook bych doporučila všem, kteří pracují s lidmi, protože neustále něco prezentujeme, jak na poradách, tak zákazníkovi a až si přečtete eBook a osvojíte si techniky a rady od Míši, tak budete profíci stejně jako ona. Děkuji

Jaroslava Vyklická

finanční poradkyně, www.zatracenedobrerady.cz

 

eBook byl vymyšlen tak, aby vám nejen pomohl zbavit se strachu z mluvení na veřejnosti, ale aby vám navíc pomohl s vytvořením efektivní prezentace, která zaujme.

eBook

Jak se zbavit strachu z mluvení na veřejnosti

V eBooku vám představuji vše, co bych si přála vědět, když jsem s prezentacemi začínala.

Možná vás zajímá obsah eBooku Jak se zbavit strachu z mluvení na veřejnosti podrobněji. Do nejmenších detailů jej můžete prozkoumat zde:

Cena eBooku je 990 Kč

Dovednosti, které si díky němu osvojíte, mají hodnotu nesrovnatelně vyšší. Dávám vám do ruky kompletní praktický návod, jak už nikdy nemít strach při představě veřejných mluvených projevů.

Pročetla jsem spoustu knih, které mi nepomohly. Zkoušela jsem doporučené postupy i postupy vlastní metodou pokus-omyl. Po mnoha letech zkoušení a dřiny se mi podařilo vymyslet jednoduché tipy, jak zatočit se strachem z mluvení na veřejnosti jednou provždy.

A své know-how nyní předávám i vám.

Je 990 Kč hodně nebo málo?

990 Kč je průměrná cena běžných měsíčních tarifů telefonních operátorů.

Je to méně než zpáteční jízdenka z Prahy do Bratislavy.

 Za 990 Kč si můžete koupit 30 litrů nafty, zpáteční jízdenku z Prahy do Ostravy nebo karton cigaret.

Anebo… můžete investovat do sebe

Investice do eBooku je investice do VÁS.

„Tohle najdu v každé knize,“ říkáte si. Bohužel nenajdete. Hledáním informací vám navíc zabere hodně času. Hodiny, dny.

Čas je to nejcennější, co v dnešní době máme.

Díky eBooku Jak se zbavit strachu z mluvení na veřejnosti můžete trávit svůj volný čas dle libosti: s kamarády, rodinou, potápěním na Maledivách, zdoláváním osmitisícovky, s románem na lehátku u moře nebo fanděním Valentinovi Rossimu ?

Na Maledivách?

„Kde to ta Pokrupová žije? Tak na to fakt nemám!“ Teď možná ne. Ale co není, může být.

eBook vám může pomoci získat lepší práci.

A pokud zrovna práci nehledáte, eBook vám pomůže ve vašem současném zaměstnání.

Schopnost efektivní komunikace se v dnešní době cení zlatem.

Díky eBooku se zlepší vaše komunikační dovednosti, což bude mít za následek větší sebejistotu při získávání nových zakázek, při komunikaci se stávající klientelou, s kolegy apod.

Kdo by si nehýčkal zaměstnance, který firmě přináší víc a víc peněz?

Uvidíte, že si vaší proměny každý všimne! A každý ji bude chtít také.

Určitě mi eBook pomůže?

ANO!

Napadá mě jen jeden případ, kdy ne: eBook vám nepomůže, pokud se podle něj nebudete řídit. Ve všech ostatních případech vám bude nápomocný.

V čem je tento eBook jiný?

eBook Jak se zbavit strachu z mluvení na veřejnosti obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste se zbavili strachu z mluvení na veřejnosti. Je teoretický i praktický zároveň.

Narozdíl od mnohých tištěných knih a kurzů nabízí skutečný návod, jak překonat strach z veřejně mluvených projevů. Obsahuje veškeré know-how, které jsem získávala dlouhá léta.

Máte možnost získat všechny moje zkušenosti v jedné elektronické knize.

Klikněte zde a dejte svému strachu sbohem jednou pro vždy:

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Do eBooku jsem napsala vše, co potřebujete vědět a umět, abyste vystřihli tu nejlepší prezentaci bez obav a strachů.

Pokud se vám ale přece jen bude zdát, že eBook nesplňuje vaše očekávání, garantuji vám vrácení peněz do 30 dnů od jeho zakoupení.

KDO JE MÍŠA POKRUPOVÁ?

Míša Pokrupová

je profesionální spíkr a školitel

Míša se věnuje prezentacím již bez mála 10 let. Pomáhá lidem, jak se zbavit strachu z mluvení na veřejnosti a vytvářet prezentace, které budou bavit.

Je absolventkou bakalářského studijního programu na Fakultě Sociálních Věd Univerzity Karlovy. Vystudovala inženýrský program na Fakultě Mezinárodních Vztahů při Vysoké škole ekonomické v Praze. Během svých studií absolvovala roční stáž na Science Po Bordeaux. Je držitelkou certifikátu CEP.

V roce 2016 získala Míša na L’Institut Franco-Tchèque de Gestion titul MBA.

Michaela Pokrupová

Michaela Pokrupová

 

Aby toho nebylo málo, připravila jsem pro vás hned 3 BONUSY

ZDARMA!

Věřím, že vám pomohou k té nejlepší prezentaci. Vaší vysněné

prezentaci.

Bonus 1

Mini eBook Poslední záchrana aneb 10 nejhorších situací, které mohou nastat při prezentování, a jak z nich ven.

Tento mini eBook obsahuje rady a tipy, co dělat, pokud vás tito strašáci překvapí. Poslední záchrana je pojistkou na „co kdyby“ a uklidní i ty největší pochybovače. 

Bonus 2

Můj osobní příběh o tom, jak vypadá teorie v praxi.

Na příběhu uvidíte, že i v těžkých životních situacích mohou vypilované komunikační dovednosti vytvořit konkurenční výhodu.

Bonus 3

Injekce sebevědomí má podobu videa.

Natočila jsem jej exkluzivně pro vás, abych vám dodala dostatek sebedůvěry, kterou pro perfektní prezentaci nezbytně potřebujete.

CHCETE ZMĚNU?

JE TO VAŠE VOLBA.

Můžete se trápit svým strachem dál a dál. Nebo můžete sáhnout po jednoduchém nástroji, který vám pomůže překonat strach a posune vás v prezentování způsobem, o jakém jste dosud pouze snili.

Díky eBooku Jak se zbavit strachu z mluvení na veřejnosti se stanete sebevědomým spíkrem. Vaše prezentace budou bavit nejen vaše posluchače, ale i vás.

CHCETE SVŮJ STRACH PŘEKONAT?

ANO