KONZULTACE

Často slyším od svých klientů: „Kéž bych měl/a tak originální nápady jako Vy! To by se to prodávalo…“

Když jsem psala eBook Jak se zbavit strachu z mluvení na veřejnosti, cítila jsem, že byť jsem do něj vložila celé své know-how, eBook nikdy nebude úplný bez mé přímé interakce.

VÍC HLAV, VÍC NÁPADŮ

Pokud chcete vytvořit tu nejlepší prezentaci, chcete být přesvědčiví, chcete umět prodat, pak je osobní konzultace to nejlepší, co pro svůj cíl můžete udělat.

Sebelepší kniha, nahrávka nebo eBook často nedokáží pomoci přesně s tím, co konkrétně potřebujete.

PROČ ? ? ?

Protože i když jejich autoři mě nevyjímaje vycházejí z osobních zkušeností a touží předat Vám co nejvíc ze sebe, nevidí do Vašeho problému. Jste to Vy, kdo musí reaplikovat jejich rady a napasovat je zrovna na ten Váš konkrétní mluvený

projev.

A MŮŽE TO BÝT PĚKNÁ DŘINA.

 PROTO JSEM TADY JÁ.

ABYCH VÁM POMOHLA NA VAŠÍ CESTĚ K ÚSPĚCHU!

NABÍZÍM VÁM ŘEŠENÍ

CO ZÍSKÁTE?

Osobní přístup

Celých 60 minut bude o VÁS. Zaměříme se na Vaše „slabá místa“ a „trny v patách“ a společnými silami posuneme Vaše komunikační schopnosti na vyšší úroveň.

Vyšší osobní kredit

Vaše profesionální (sebe)prezentace se posune na vyšší úroveň. BUDE ORIGINÁLNÍ. Naučíte se lépe prezentovat a mluvit na malé, střední i velké skupiny lidí.

Cíl splněn

Ať už je jím vyšší prodej, více zákazníků, pracovní pohovor, povýšení nebo účast na webináři, díky konzultaci získáte originální nápady, jak Vašeho cíle snáze dosáhnout.

JAK TO PROBÍHÁ?

DOMLUVÍME SI TERMÍN

Jakmile obdržím platbu za Vaši objednanou konzultaci, spojím se s Vámi e-mailem nebo po telefonu a domluvíme si vhodný termín a formu konzultace.

DOMLUVÍME SI FORMU

osobní setkání

nebo

SKYPE

A… DÁME SE DO TOHO!

JE TO PRO MĚ?

ANO.

Je, pokud se Vás jakýmkoliv způsobem dotýká téma mluveného projevu na veřejnosti. Nezáleží na tom, jestli jste obchoďák, vedoucí odboru, sekretářka, která musí prezentovat v práci, nebo začínající podnikatel, který chce uspořádat webinář.

AŤ UŽ JSTE KDOKOLIV, UŠIJU VÁM ŘEŠENÍ PŘÍMO NA MÍRU.

Osobní konzultace pro Vás není vhodná pouze v případě, že za celý den na nikoho nepromluvíte. Pokud tedy nejste hrabě Monte Christo nebo Muž se železenou maskou, s chutí DO TOHO!

TY JO! TO JE SKORO TISÍC PĚT SET!

Máte pravdu.

ALE

V těch 3 pěti stovkách se skrývá 60 minut, který budu věnovat čistě JENOM VÁM. Předem se po e-mailu domluvíme na tématu, já se Vás vyptám na vše možné, abychom se během konzultace nezdržovali a aby byla šedesátiminutovka co nejeefektivnější.

Kurzy komunikačních a prezentačních dovedností se pohybují až v řádech desítek tisíc korun.

Jejich nevýhodou je, že zpravidla neřeší individuální problémy účastníků.

Já řeším POUZE VAŠE INDIVIDUÁLNÍ PROBLÉMY.

A POKUD VÁM TO NESTAČÍ…

Bonus 1

Mini eBook Poslední záchrana aneb 10 nejhorších situací, které mohou nastat při prezentování, a jak z nich ven.

Tento mini eBook obsahuje rady a tipy, co dělat, pokud vás tito strašáci překvapí. Poslední záchrana je pojistkou na „co kdyby“ a uklidní i ty největší pochybovače. 

Bonus 2

Můj osobní příběh o tom, jak vypadá teorie v praxi.

Na příběhu uvidíte, že i v těžkých životních situacích mohou vypilované komunikační dovednosti vytvořit konkurenční výhodu.

Bonus 3

 Injekce sebevědomí má podobu videa.

Natočila jsem jej exkluzivně pro vás, abych vám dodala dostatek sebedůvěry, kterou pro perfektní prezentaci nezbytně potřebujete.

TO ALE STÁLE NENÍ VŠE!

Mám pro Vás ještě 1 bonus…

…a tím je…

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Během konzultací vždy klientům poskytuji maximální podporu.

Pokud se Vám ale přece jen bude zdát, že konzultace nesplnila Vaše očekávání, garantuji Vám vrácení peněz do 30 dnů od její realizace.